Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Günümüz iş dünyasında şirket ve firmaların şeffaflık talebi git gide artış göstermektedir. Ezcümle şirket ve firmalar muhasebe ile ilgili işlemlerin zamanında yerine getirilmesi için hassas davranmakta ve muhasebe işlemlerinin etkin ve olumlu bir şekilde sonuçlanmasını beklemektedirler, haklı olarak. Şayet siz de böyle bir beklenti içinde iseniz serbest muhasebeci mali müşavir hizmetini bizden alabilirsiniz. Türk Ticaret kanunu çerçevesinde şirketinizin  Tek Düzen Hesap Planını tutuyoruz. Bilanço ve Gelir Tablolarınızı aylık ve yıllık çerçevede hazırlıyoruz. Tek Düzen Hesap Planı dahilinde yıl sonu kapanış işlemlerini yapıyor ve 3’er aylık dönemler ile yıl sonu bilanço ve gelir tablosu gibi mali raporları makamlarına ulaştırmak üzere hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Serbest Muhasebeci Mali Müşaviriniz sayesinde bütün finansal ve finans bilimine bağlı işlemlerinizi etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca yine Serbest Muhasebeci Mali Müşaviriniz ile bütün muhasebe işlemlerinizi olumlu olarak sonlandırarak sizlere rahat bir nefes aldırıyoruz. Siz de bizim ile beraber çalışarak muhasebe ve finans işlemlerinizi en etkin ve en kapsamlı, kanunların izin verdiği çerçevede çözüme kavuşturabilir ve bunları online olarak takip edebilirsiniz. Kadıköy ilçesinde bulunan büromu ziyaret edebilir ve misafirim olabilirsiniz.

Mükellefiyet kavramı kapsamında beyannamelerinizi hazırlıyor ve ilgili makamlara sunmanız için sizlere yardımcı oluyoruz bu yolda. Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ve Türkiye Muhasebe Standartlarına göre Finansal Tablolarınızı Derliyor ve ilgili makamlara sunmanız için yardımcı oluyoruz. Siz de artık muhasebe işlemlerinizi gerçekleştirmek için bize sonuna dek güvenebilir ve hiçbir kaygı gütmeden rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Web sitemizde yer alan yazılar ile hizmetlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabileceğiniz gibi iletişim formu, mail veya telefon numaramdan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımla, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Volkan AKAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir